MUZIKRUH

Všichni se vyvíjíme. Naše činy se odrážejí ve společnosti a my vidíme reakci a snažíme se měnit tak, abychom lépe uměli pomáhat ostatním a tím i sobě. Pomůžeme-li druhým, nevyvolá to nenávist ani válku ani zneužití, protože opravdová pomoc je nezneužitelná. Opravdová pomoc je rovnováha mezi ochranou a podporou sebe a druhých. Rovnováha je nalezení štěstí svého ve štěstí druhých.

MUZIKRUH - prostředí rovnosti, bezpečí a lásky
Toho je docíleno  vyslyšením bez soudů a názorů.
A toho je docíleno  poslechem a hrou na speciální hudební nástroje nevyžadující instrumentální dovednost.


Vždy od 14.00 do 16.30 max. do 17.30

Adresa :  Gagarinova 840 (vedle hospody u Jonáše), Slezské předměstí, 500 03, Hradci Králové

Na vstupné nehrajeme, ale pro pořádání Muzikruhů podporu potřebujeme.
Odchodné :-) je zdarma nebo dobrovolný příspěvek

Termíny Relaxačních Muzikruhů (pro max. 12 zájemců) :
- termíny od září 2023

Termíny Křišťálových Muzikruhů :
- 10.6.2023

Termíny Rytmických Muzikruhů :
termíny od září 2023

Rezervujte si místo na MUZIKRUH

MUZIKRUH


Vyslyš bratra svého, jsi součástí jeho a pověz mu, co na srdci máš.
Tak svobodně, jak létající pták
.

"Cesta je ve změně sebe sama."


Přijďte k nám, zahrajte si na svým vzhledem i zvukem překrásné nástroje.

Hudba Vám pomůže uvědomit si to, co je důležité...

V Muzikruhu se svobodně projevíte. Někdo bude jen poslouchat, nic neříkat, pozorovat. Někdo naopak bude aktivní, povídat, hrát, bavit se, jak jeho duše zavelí. Vyzkoušíte si nejrůznější nástroje, jak při samostatném, tak v kolektivním hraní. Čeká Vás pocitová improvizace, či pouhý poslech, jak druzí hrají. Nakonec zahrajeme pro Vás relax.

V Muzikruhu platí pouze jedno základní pravidlo. Při povídacím kruhu - kdo má v ruce Tibetské činelky, ten mluví, ostatní mu neskákají do řeči  a čekají, až přijde prostor pro ně. 

Učme se naslouchat druhému, trénujme empatii - je to terapie sama o sobě.

V našem programu máme tři typy Muzikruhu. Všechny mají hodně společných prvků. V každém jsou písničky, hra na relaxační nástroje a na konci vždy relax (hrajem pro vás na handpan, ravdrum a gudu2.0).

V Relaxačním Muzikruhu budete hrát především na relaxační nástroje :  ravdrumy, Handpan, Guda2.0, rotující vlny, dešťová hůlka, Koshi, tibetská mísa, xylofony v ladící sadě, kovové trubice.

V Křišťálovém Muzikruhu se více hraje na křišťálové mísy, bude zde celá čakrová sada a dále nástroje z relaxačního Muzikruhu.

V Rytmickém Muzikruhu si zahrajete na rytmické nástroje - djembe, drumbeny, mini djembe, ozvučná dřívka, koncovky, Bobotubes, tamburíny ale budou také nástroje z Relaxačního i Křišťálového Muzikruhu.


MÍSTO KONÁNÍ : Gagarinova 840 (vedle hospody U Jonáše), Slezské předměstí, 500 03, Hradec Králové

VSTUPNÉ je zdarma nebo dobrovolný příspěvek na konci Muzikruhu.
Vezměte si sebou deky a polštářek na relax, pití a něco na zub do kolektivu.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my vám rezervaci potvrdíme co nejdříve - počet lidí je omezen na 12. Prosím buďte ohleduplní k ostatním a berte svojí objednávku jako závaznou. Samozřejmě zrušení účasti je možné písemně z vážných důvodů.
Udělejte si na daný termín čas a neblokujte nepromyšlenou objednávkou jiné zájemce, kteří by se už na Muzikruh tím pádem nedostali.